Genç Kızılay Fethiye “Hep Birlikte Bir Adım İleriye”

Genç Kızılay Fethiye “Hep Birlikte Bir Adım İleriye”

Dünya Yürüyüş Günü kapsamında Kızılay Fethiye Şubesi, Genç Kızılay Fethiye Teşkilatı ve Kadın Kızılay Fethiye Teşkilatı üyeleri “Hep Birlikte Bir Adım İleriye” sloganı ile Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi önünden Özgecan Anıtı’na kadar yürüyüş etkinliği gerçekleştirdi.

Genç Kızılay Fethiye Başkanı Serhan Özdemir yaptığı açıklamada, “Bu anlamlı günde yürüyüşümüze katılım sağlayan Kızılay Fethiye Şubesi, Kadın Kızılay Fethiye Teşkilatı ve Genç Kızılay Fethiye Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve bizi yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yine yürüyüşümüzün güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerine de vatandaşlarımız ve Kızılay adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Açıklamasını sürdüren Özdemir, “Sosyal sorumluluk projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Üniversitelerin de açılmasıyla birlikte gönüllü sayımızı arttırıp, faaliyetlerimizi daha kalabalık bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Vatandaşlarımızı da bu iyilik hareketine destek olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir