Başkan Adayı Demirtaş “Sporun ve Sporcunun Yanında Olacağız”

Başkan Adayı Demirtaş “Sporun ve Sporcunun Yanında Olacağız”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutu Demirtaş,  seçimi kazandıkları taktirde ilçe genelinde faaliyet gösteren tüm amatör spor kulüplerinin ve sporcularının yanlarında  olacaklarını kaydederek, “Ülkemizin ay yıldızlı bayrağını en yükseklere taşıyacak olan tüm sporcularımızın yanında olacak ve onlara gereken desteği vereceğiz” dedi.

Yakın tarihte yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının başkanlığı için adaylığını açıklayan ve çalışmalarını hızlı ve titiz bir şekilde sürdüren Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutu Demirtaş, gündüz çalışmalarının yanı sıra akşamları da ziyaretler gerçekleştirerek çalışma ağını genişletiyor.

Başkan Adayı  Demirtaş çalışmalar kapsamında “Amatör  Spor Haftası”  dolayısıyla Karaçulha Spor Kulübü futbolcu ve yönetimini antrenmanda ziyaret ederek, tatlı ikramında bulunup, başarılar diledi.

Antrenman sonrası futbolcularla kısa süreli sohbette  gerçekleştiren Demirtaş, “Allah nasip eder de, üyelerimiz ben ve ekibime teveccüh göstererek yönetime getirirler ise, amatör kulüplerin ve sporcuların her daim yanında olacağız” dedi.

Demirtaş açıklamasında, “Belki istenilen düzeyde yardımcı olamayız, ama elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Her sporcu profesyonel olarak doğmuyor. Bu günlere gelebilmek adına belirli zorluklar yaşıyorlar, amatör kulüplerden çıkıp geliyorlar. Dolayısıyla bizde güzel ilçemiz Fethiye’den başarılı sporcuların çıkmasını ve şanlı ay yıldızlı bayrağımızı en yükseklerde taşıyacak sporcuların yetişmesini istiyoruz. Bunun yanında esnaflarımızın da spora ilgi duymaları için bir takım çalışmalarda bulunacağız” ifadelerinde bulundu.

Demirtaş ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Karaçulha Spor Kulübü Başkanı Mehmet Dalca da, “Başkan Adayımız Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibinin ziyaretleri bizleri onure etmiştir. İnşallah hedeflerine ulaşırlar. Spora ve sporcuya da önem verdiği görülüyor. Zaten ekibi de halk tarafından yakınen bilinen ve sevilen arkadaşlar. Bu anlamda çıkmış oldukları yolda kendilerine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir