Başkan Otgöz, “Tüm İmkanlarımızla Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Başkan Otgöz, “Tüm İmkanlarımızla Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ilçe genelinde sürdürdüğü mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşların talep ve sorunlarını dinliyor. Kalabalık bir ekiple mahalle ziyaretlerine aralıksız devam eden Başkan Otgöz, vatandaşlara belediyenin çalışmalarını anlatarak; “Hizmet için çıktığımız bu yolda, tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, mahalle ziyaretleri kapsamında Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak, AK Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy,Belediye Meclis Üyeleri Durmuş Çetinkaya, Harun Hıra, Levent Tosun, AK Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri Bayram Akgüç, Ali Büklü ve Fen İşleri Müdürü Muharrem Gökcenile birlikte; Atlıdere, Ortaköy, Çayan, Söğütlüdere, Paşalı, Ören, Sahil Ceylan, Zorlar ve Uğurlu mahallelerini ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde mahalle muhtarları ve sakinleri ile bir araya gelen Başkan Otgöz, yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgilendirmelerde bulundu. Seydikemer Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğünden tüm birimlere kadar sahada çalışmalar yürüttüğünü kaydeden Başkan Otgöz, vatandaşlardan gelen talepleri de dinledi.

Gittiği her mahallede vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Otgöz, muhtarlarla dirsek temaslarının önemli olduğuna dikkat çekti. Herhangi bir sorunu veya talebi olan vatandaşların muhtarlar aracılığıyla Belediyeye bildirebileceklerini dile getiren Başkan Otgöz; “Vatandaşlarımızın sorunlarını ve isteklerini yerinde dinlemek amacıyla mahalle ziyaretlerine devam ediyoruz. Gittiğimiz her mahallede o bölgenin ihtiyaçlarını not edip, gerekli birimlere iletiyoruz. Hizmet için çıktığımız bu yolda, tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın yanındayız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir