Gelecek Partili Başkanlardan Muhtarlara Ziyaret

Gelecek Partili Başkanlardan Muhtarlara Ziyaret

Gelecek Partisi Milas İlçe Başkanı Murat Sodra ve yönetimi beraberinde Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız ve yönetimi Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Sohbet havasında geçen ziyarette bölge sorunları ve değerleri konuşuldu.

Fethiye Bizim İçin Önemli Bir İlçe

Gelecek Partisi olarak Fethiye’nin önemli olduğunu belirten Gelecek Partisi Milas İlçe Başkanı Murat Sodra, “Fethiye bizim için önemli bir ilçe, kardeş ilçemiz. Saadet başkanın daveti üzerine sabah başlayan programlarımız sayın belediye başkanımız Alim Karaca ardından kaymakam bey, deva partisi ve yeni açılan Down kafe var bir de gaziler ve şehitler derneğine uğradık. Kaymakam beyden sonra sayın muhtarımı ziyarete geldik. Bilgi aldık, kaç mahallemiz olduğu konusunda gerekli bilgileri verdi. Fethiye güzel bir yer, Fethiye’yi seviyoruz. Milas’ta olsak da kalbimiz ve gönlümüz saadet başkan da Fethiye ile beraber. Kamu kuruluşları ile biz iletişim kuran bir siyasi kuruluşuz ve her zaman da yapı olarak irtibat da olmayı benimsiyoruz. Her zaman iletişimden yanayız siyasal yönümüz var aynı zamanda da ben Milas ticaret ve sanayi odası meclis üyesiyim. Az önce sayın kaymakama başarılı çalışmalarımızı anlattım, zeytin yağdan elde etmiş olduğumuz başarılardan. Milas halısında gelinen nokta ve hemen önümüzde ki Kasım ortasında davetiye göndereceğim tam günü yarın belli olacak. Geçen yıl pandemi koşullarından dolayı yapılamadı. Milas biliyorsunuz zeytin yağ başkenti özellikle zeytinin başkenti. En çok zeytin ağacı olan bir bölgemizdir Milas ve zeytin yağ ile ilgili de Avrupa birliğinden Türkiye de 5. Ürünü teşhir ettik yani ne kadar önemli olduğunu size şu şekilde anlatayım Malatya kayısısı, Antep baklavası, Aydın İncir ve Kestanesi 4 oluyor, 5 Milas zeytinyağı coğrafi işaretini Avrupa birliğine aldık. 6. Ürün bizden sonra Kastamonu taş köprü yani o kadar önemli bizim için. Zeytinyağımız önemli dediğim gibi 5 tane ürünümüz bekliyor Milas çalışma alakalı bilgi vermek gerekirse. Milas otlu böreği, yağlı zeytini, çaykama ürünlerde bekliyor şuan da sırada. Milas halısının patentini tekrar aldık güzel bir şekilde. Muhtarıma başarılar diliyorum çalışmaları hakkında da. Fethiye ilçe başkanımda burada ona da başarılar diliyorum. Milas olarak her zaman Fethiye’de ki sivil toplum kuruluşlarına kardeşçe karşılıklı fikir alış-verişi yaparak güzel bir şekilde çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar memleketimiz için faydalı işler. Her zaman sizler de buyurun gelin, her gittiğimiz yerde Milas’ımıza davet ettik, Milas’ımızın güzelliklerini görmelerini istedik. Bugün Fethiye’de yarın Milas’ta oluruz sıkıntı yok yani. Ziyaretlerimize hayırlı olsun diyelim” dedi.

Muhtarlarımızla Fethiye İçin Çalışıyoruz

Muhtarlar ile Fethiye için çalıştıklarının altını çizen Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, “Milas ilçe başkanımız ve yönetim kurulu ile birlikte Fethiye’de bugün ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Muhtarımızı ve derneğimizi de bir ziyaret edelim dedik. Fethiye’mizin ve mahallemizin dertlerini, sorunlarıyla ilgili belediyemizle, muhtarlarımızla Fethiye için çalışacağız. Mahallelerimiz için çalışacağız, insanlık için çalışacağız. Biz gelecek partisi olarak yeni bir partiyiz ama önden vatandaşların sorunlarıyla ilgilenen yerelde hep birlikte her kesimle kamu görevleri olsun, STK’lar olsun tamamı ile iş birliği içerisinde çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İnşallah Vatanımız Ve Milletimiz İçin Her Şey Güzel Olur

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu ve her iki ilçe başkanına da başarılar dileyen Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, “Öncelikle misafir olan Milas ilçe başkanıma çok teşekkür ediyorum. Aynı zaman da Fethiye ilçe başkanıma da çok teşekkür ediyorum. Gerçekten bizleri mutlu ediyorlar, geçen süreç içerisinde genel başkanımız da bizi ziyaret etmişti. Burada ki derneğimiz de bundan dolayı çok mutlu olduk muhtarlar olarak. Tabi dertlerimizi anlatıyoruz, ben kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah vatanımız ve milletimiz için her şey güzel olur. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı her iki ilçe başkanıma da çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir