Boks Turnuvasına Arslan Fight Arena Ev Sahipliği Yaptı

Boks Turnuvasına Arslan Fight Arena Ev Sahipliği Yaptı

Aydın, Antalya, Muğla ve Isparta’nın katıldığı iller arası boks turnuvasına Fethiye Gençlik ve Spor kulübü Arslan Fight Arena ev sahipliği yaptı. Toplamda Sporcu Antrenör ve Hakem olmak üzere 80 kişi katılım sağladı.

Şampiyonaya Isparta Bölge spor kulübü Isparta Antrenör Yasin Çolakoğlu, Kasırga Boxing spor kulübü Antalya  Antrenör Mustafa Sümer, Dt spor kulübü Antalya Antrenör Deniz Tahincioğlu, Fatih spor kulübü Aydın Antrenör İbrahim Gürsoy, Sedat Demir spor Kulübü Aydın Antrenör Sedat Demir, Fethiye Gençlik ve spor kulübü Antrenör Songül Arslan Ayten Arslan Fight Arena, Yeşil Marmaris boks kulübü Antrenör Volkan Koç, Ayvaz spor salonu Bodrum Antrenör Ömer Dinçel, Muğla Boks Kulübü Antrenör Emrah Ceylan İf spor center ve Muğla Gençlik Spor Antrenör Caner Sayak Kulüpleri Sporcuları ile katıldı. Şampiyonaya Muğla boks il temsilcisi Yusuf Işık’ta katıldı.

Sporcuların sağlık tedbirlerini ise Deva poliklinikleri Yunus Türkmen aldı. Müsabaka’nın orta Hakemliğini Ramazan Sıtkı Günüşhan, yan hakemliklerini ise Evren Arslan, Hüseyin Kaya, Time hakemi Serkan Döğen yaptı.

Müsabakayı Değerlendiren Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Antrenörü Songül Arslan Ayten, “Aydın Antalya Muğla ve Isparta’nın katıldığı iller arası boks turnuvasına Fethiye gençlik ve Spor kulübü Arslan Fight arena evsahipliği yaptık Güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Gelen bütün hocalarıma ve il temsilcimize teşekkür ederim. Sporcularımızın gelişimi ve uluslararası arenada temsil edebilmeleri için elimizden geleni yapıp daha çok müsabakalara katılıp müsabakalar yapacağız”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir