CHP’li Demir Üniversite Öğrencilerini Unutmadı

CHP’li Demir Üniversite Öğrencilerini Unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye İşletme Fakültesinde üniversite öğrencilerine çay, simit, ayran, su poğaça ikramında bulundu.

Her gün başka bir hizmetler ile taraflı tarafsız  tüm halkın gönlünde taht kuran  CHP  Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye İşletme Fakültesindeeğitim hayatın adevam eden üniversite öğrencilerini unutmadı ve  sabah sıcak çay, ayran su, simit ve açma dağıtarak başarılar diledi.

CHP Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çoban ve gençler  ile birlikte kampüs önünde konuşlanan  başkan Mehmet Demir,” Bu öğrenciler bizim çocuklarımız, ve misafirlerimiz  sabahsabahonların hal ve hatırlarını sormak ve iyi dersler derken sıcak çay ile derse uğurlamak beni ve ekip arkadaşlarımı  çok mutlu etti, ve öğrencilerimizde çok mutlu oldular, ve duygulu anlar yaşadık. ilçemizde eğitim hayatına devam eden  tümöğrencilerimizin yanında ve emirlerindeyiz. Onlar geleceğimiz onlar istikbalimiz. Bu tür aktiviteleri sık  sık yaparak gençlerimizle aramızda ki bağı güçlü tutmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir