Kaymakam Fırat “Gazi ve Şehitlerimiz Bizim Baş Tacımızdır”

Kaymakam Fırat “Gazi ve Şehitlerimiz Bizim Baş Tacımızdır”

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Kaymakam Adayı Hilal Kızılkaya ile birlikte Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette; gazi ve şehit yakınları ile sohbet eden Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, gazilerimizi ziyaret edince milli şuuru daha da benimsediklerini belirterek, gazilerimizde ayaklı vatan aşkının canlı bir şekilde göründüğünü ifade etti.

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ise gaziler derneğine verilen değer ve nazik ziyaretleri için Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a teşekkür etti.

“Sorunlarımızı Dinleyerek, Yanımızda Olduğunu Göstermiştir”

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, “Bugün derneğimize Sayın Kaymakamımız, Mülki Amirimiz Eyüp Fırat ziyaret etmiştir.  Kendilerine bize gösterdikleri bu yakınlıktan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim sorunlarımızı dinleyerek, bizim yanımızda olduğunu göstermiştir” dedi.

“Gazilerimizde Ayaklı Vatan Aşkı, Canlı Bir Şekilde Görünüyor”

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Gazilerimiz bizim baş tacımız. Bunu her ortamda da söylüyoruz. Biz de zaten her ortamda bir araya geliyoruz ama arada böyle bu şekilde ziyaretler de yapalım istedik. Hem sayın valimin selamlarını getirelim dedik. Dün valilikte toplantıdaydık, gazilerimize selamları var. Gazi derneği başkanımız ve bütün gazilerimize sizlerin de aracılığı ile bu ülke için yaptıklarında dolayı tekrardan teşekkür ediyorum. Bugün gazilerimizi görünce bir milli şuurumuzu daha da tazeliyoruz. Kendi çocuklarıma da söylüyorum, gidin bir gazimizin elini öpün diye. Çünkü milli şuuru çocuğa bundan daha güzel bir şekilde veremeyiz. Derler ya Peygamberimiz için ayaklı Kuran-I Kerim diye gaziler için de ayaklı vatan aşkı, canlı bir şekilde görünüyor. Kitaptan okumaktan çok daha güzel oluyor. Çocuklar içinde çok değerli. Ben tekrardan teşekkür ediyorum. Burada gazilerimiz ile istişare edip, sohbet edeceğiz” diye konuştu.Haber-Hakan AYKIRI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir