Fethiyespor Yönetiminden Başkan Soydemir’e Teşekkür

Fethiyespor Yönetiminden Başkan Soydemir’e Teşekkür

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiyespor yönetimini ziyaret ederken antrenmandaki futbolcular ile de kısa süre sohbet etti. Ziyaret sonrası Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı, Soydemir’e teşekkür ederek, “Başkanımız her zaman kulübümüzün destecisi olmuştur. Yapmış olduğu maddi manevi desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadelesini sürdüren Fethiyespor Kulübü desteklerinden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’e teşekkür etti. Kulüp binasında ilk olarak Fethiyespor yönetimini ziyaret ede başkan Soydemir, daha sonra da Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı ile birlikte antrenmandaki futbolcular ile sohbet etti. Başkan Soydemir, futbolculara Fethiyesporun Fethiye şehrinin tanıtıcı bir objesi olduğuna dikkat çekerek, “İnşallah o sene bu sene, Hep birlikte şampiyonluk kupasını bu yıl kaldıracağız” dedi.

Esat Bakırcı açıklamasında yıllardır Fethiyespor Kulübüne aralıksız destek olduğu için Lokman Hekim Fethiye Esnaf Hastanesine teşekkür etti. Düzenlenen basın açıklamasında Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı’nın yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve Doktor Osman Kurtuluş’da bulundu. Sporculara başarılar dileyen heyet, Fethiyespor’unhakkettiği yere gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını kaydettiler.

“FethiyesporCamiası  Adına Teşekkür Ediyorum”

Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, “Mehmet Soydemir kulübümüze en çok destek olan kurumların başında geliyor. Kulübümüz adına teşekkür ediyorum. İnşallah sezon sonunda hep birlikte sevineceğiz” diye konuştu.

“Fethiyespor, Fethiye’nin Tanıtım Objesidir”

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Fethiyespor, Fethiye’nin tanıtım objesidir. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi olarak geçmişte olduğu gibi bugünde maddi ve manevi desteklerini sürdüreceğiz. Fethiyespor’un başarısından dolayı tebrik ediyorum. Geçmişte çok başarılar yakaladık. Yeniden başarı yakalayacağız. Fethiyespor’un tüm maçlarına biletimi alıp geliyorum. Fethiyespor’dan haz alıyorum. Zamanında 1. Ligde statlarımız dolup, taşardı. Buda Fethiyespor’a destek olurdu” şeklinde konuştu.

“Esnaf Hastanesine Teşekkür Ediyorum”

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “Mehmet Beye teşekkür ediyoruz. Birlikteliğimiz uzun süredir devam ediyor. Mehmet başkanla ne zaman görüşsek konumuz Fethiyespor.  Fethiyespor’un yanında olduğunu her zaman gösterdi. Geçmiş zamanda kulübümüzün en zor zamanlarında Esnaf Hastanesi yardıma koştu. Esnaf hastanesi Fethiye ismini yüceltmek için yaptı. İnşallah diğer kurumlarda Fethiyespor için ellerinden geleni yaparlar. Tek hedefimiz gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spora teşvik etmek. Mehmet Bey’inde yakında seçimi var. Hayırlı olan olsun” ifadelerini kullandı.

“Fethiyespor Ortak Sevdamız”

Dr. Osman Kurtuluş, “Fethiyespor’asponsorluk anlamında Esnaf Hastanesinin çok büyük katkıları var. Son 2 yılda üst düzey destekler verdiler. Yüksek borçların olduğu dönem yaralara merhem oldular. Takımın bu hale gelmesinde katkıları var. Mehmet Başkanın özlemi var. Bu özlem hepimizin özlemi… 1. Lig heyecanını hepimiz tattık. Statta girmek için taraftarlar birbirleri ile yarışıyordu. Marka değeri çok yükselmişti. Bu birlik ve berberlik içinde inşallah 1. Lige çıkacağız. Tüm Fethiye esnafı bize destek oldu. Fethiyespor ortak yapımız” dedi.Haber-Hakan AYKIRI

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir