Başkan Adayı Demirtaş Dur, Durak Bilmiyor

Başkan Adayı Demirtaş Dur, Durak Bilmiyor

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hızına yetişilemeyen Demirtaş ve ekibi hemen her gün ilçenin farklı noktalarında esnaf ziyaretlerini sürdürerek yapılacak olan kongrede kendisi için destek istiyor.

2022 yılının Ocak ve Mart ayları arasında yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesinde başkan adaylarından Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, esnaflara  yönelik ziyaretlerini südürüyor.. Şimdiye kadar yapılan seçim çalışması sürecinde Demirtaş ve ekibi, gittikleri tüm esnaf ziyaretlerinde yoğun ilgi ve alaka ile karşılanıyor.

Esnaflardan Büyük Teveccüh

Esnaflar ise iki yıldan bu yana sürekli kendilerini ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve çözüm yolları noktasında bilgilendirmelerde bulunan Demirtaş’a, seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Esnaf Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, iki yıldır sürdürdükleri çalışmaların karşılığını görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “İlçemiz esnafları sağ olsun her gittiğimizde bize aynı ilgi ve alakayı eksik etmiyor. Bizler ‘Değişim ve yenilik’ diye yola çıktık. Beni ve ekibimizi gören esnaflar, genç ve dinamik bir ekiple karşılaşmalarından dolayı duydukları memnuniyeti de dile getiriyor. Bizler esnaflardan aldığımız güçle bu yola çıktık. Onların desteğiyle de güzel projeler ve çalışmalar hazırladık. Bizler makam için değil, hizmet için yola çıktık. İlçemiz ve esnafımız için hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

“Esnaflarımız Odanın Hizmetlerinden Haberdar Değil”

Seçim çalışmalarının çok güzel ve oldukça verimli geçtiğine değinen Başkan Adayı Demirtaş, “Hiçbir zaman iyi gün dostu olmadım. Kişilik fıtratımda iyi günde olduğu gibi kötü günde de olmak vardır. Yaklaşık iki yıldır esnafımız kendi kaderine bırakılmış bir halde. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının hizmetlerinden yararlanamamışlar. Bırakın yararlanmayı bir çok destek, hibe ve imkanlardan haberdar bile olmamışlar. Gittiğimiz her yerde gördük ki Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası ne yazık ki yüzde 15’lik bir esnaf grubuna hizmet vermiş. Geride kalan yüzde 85’lik esnaf grubu kendi kaderine terk edilmiş. Gittiğimiz her yerde ziyaretlerimizde,  odanın imkanlarından faydalanamayan, odanın görevlerinden haberdar olmayan esnafımızla, hep birlikte neler başarabileceğimizi konuştuk, hasbıhal ediyoruz. Bizleri samimiyetle karşılayan, inandığımız yolda yanımızda duran esnafımıza tüm ekibim adına teşekkür ederim” dedi.

“Projelerimizle Esnafımız Rahat Nefes Alacak”

Ziyaretlerde esnaflara açıkladığı projelerin gayet makul ve bir an önce uygulanması gereken projeler olduğunu söyleyen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, “İlçemizin dört bir köşesinde bulunan esnaflarımıza yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gittiğimiz her noktada esnafımızın talep ve sorunlarını dinliyoruz. Ziyaretlerimizde gördük ki, Esnaf ve Sanatkarlar Odasını üyelerimiz sadece aidat almaya yarayan bir kurum olarak biliyor. Üyelerimiz esnaf odasının hangi konularda hizmet verdiği konusunda bile bilgiye sahip değil. Biz kesinlikle mevcut yönetime bir karalama veya leke atma çalışması içinde değiliz. Bu yola ilk çıktığımız anda söylediğimiz gibi Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasında başkanlık yapmış ve yönetiminde bulunmuş herkese ben çok teşekkür ediyorum. “Beş Bin civarında  Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyemizle birlikte biz yönetime talibiz. Devletimizin üyelerimize yönelik destek ve hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm üyeler yararlanacak. Öyle yönetime yakın kişiler değil. Biz açıkçası esnafımızın danışmanlığına ve sorunlarının çözümü görevine talibiz. Esnaf Ve Sanatkarlar Odası, esnafların ve devletimizin arasındaki köprüdür. Biz bu köprü görevini hakkaniyet ve eşit derecede yürüteceğiz” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir