Özel Saygın’dan Öğretmen Günü  Yemeği

Özel Saygın’dan Öğretmen Günü  Yemeği

Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu aynı zamanda Uzman Özel Eğitim Öğretmeni Musa Acar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kurum içindeki öğretmenlerle yemekte bir araya geldi.

Fethiye’nin özel eğitimdeki öncüsü Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, öğretmenler günü dolayısıyla öğretmenler ile bir araya geldi. Sabah gün içerisinde öğrencilerle birlikte etkinlikler gerçekleştiren saygın öğretmenleri, akşamüstü ise Özel Saygın Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Musa Acar nezdinde yemekte bir araya geldiler.

Acar, “Tüm Öğretmenlerimizin Gününü Kutluyorum”

Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Musa Acar yaptığı açıklamada, “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında, geleceğimiz olan evlatlarımıza bizler de ışık olmak için büyük uğraş veriyoruz. Değerli öğretmenlerimizin bu konuda çabalarını görüyorum ve hepsini tek tek kutluyorum. Öğrencilerimizin bize geldiği an ile eğitim sonrası gösterdiği gelişme, bizi bu alanda en çok mutlu eden, akşam eve gittiğimizde rahat uyumamızı sağlayan en esas konudur. İşini severek yapan bir ekiple çalışmaktan çok mutluyum. Bugün akşam yemeğinde öğretmenlerimizle birlikteyiz. Bir eğitimci olarak, tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum. Özel Saygın Rehabilitasyon Merkezi olarak bu onurlu görevin sorumluluğunda, evlatlarımızın geleceğini inşa ediyoruz. İşimizi severek, samimiyetle yapıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir