Demirtaş ve Ekibinden Gelecek Partisi İle  DEVA Partisine Ziyaret

Demirtaş ve Ekibinden Gelecek Partisi İle  DEVA Partisine Ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sadet Kansız ve DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç’ı ziyaret ederek, görüş alış verişinde bulunup çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, beraberinde ekibi ile birlikte Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sadet Kansız ve DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç’ı ziyaret etti.

İlk Ziyaret Gelecek Partisineydi

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, ilk ziyaretini Gelecek Partisi Fethiye İlçe Teşkilatına gerçekleştirdi. Demirtaş ve ekibini ilçe başkanı Sadet Kansız, karşılarken ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

Gerçekleştirdiği seçim çalışmaları kapsamında ilçe başkanı Kansız’a bilgiler aktaran Demirtaş, misafirperverliğinden dolayı da teşekkür etti.

Çalışmaları Hakkında Bilgiler Aktardı

Demirtaş ve ekibi Gelecek Partisinin akabinde DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç ve yönetimini ziyaret etti. İlçe Başkanı Kulaç ve yönetimi tarafından samimi bir şekilde karşılanan Demirtaş,  burada da çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Her iki ilçe başkanı Saniye Parça Kulaç ve Sadet Kansız Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibine başarılar dilerken, Demirtaş, “Çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Gerek  üye ziyaretlerimizi, gerekse de böyle siyasi parti temsilcilikleri ve STK temsilciliklerini ziyaret ediyoruz. Çalışmalarımız oldukça güzel gidiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir