Demir; Önce Veresiye Sildi Şimdi Soba Dağıttı!

Demir; Önce Veresiye Sildi Şimdi Soba Dağıttı!

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve CHP Fethiye İlçe Başkanlığı parti üyeleri durumu olmayan vatandaşlara soba dağıttı.

“Vatandaşın Kapısına Gitti”

Daha önce de sık sık yaptığı yardımlarla adını duyuran ve en son veresiye defterine borcu olan vatandaşların borcunu ödeyen Demir, şimdi de durumu olmayan vatandaşların kapısına giderek soba dağıttı. Demir, tek tek vatandaşla sohbet ederek, sorun ve önerilerini de dinlendi.

“Biz CHP Olarak Ekmeğimizi Paylaşmaya Hazırız”

Soğuk havanın arttığı kış günlerinde ihtiyaç sahibi ailelerine soba ve koltuk hediyeleriyle Fethiye’yi ısıtan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü her koşulda, ilçedeki dar gelirli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Başkan Demir konuyla ilgili açıklamasında; “Ülke de ekonominin tamamen bittiğini halkın alım gücünün düştüğünü söyledi ve “ne yazık ki böyle vicdansız bir hükümet yönetiyor ülkeyi. Halk bir ekmeğe muhtaç kalmış durumda. Yazıklar olsun bu insanları bu hale getirenlere. Önemli olan insana ulaşmak gönlüne girerek bir ekmeği paylaşmak. Biz CHP teşkilatı olarak ekmeğimizi paylaşmaya hazırız. Tüm bunları sosyal sorumluluk projesi olarak kendimize ilke edindik” dedi.Haber-Hakan AYKIRI

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir