Karaca Yol Ve Altyapı Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Karaca Yol Ve Altyapı Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Çatalarık Mahallesi’nde devam eden parke yol ve kaldırım ile İnönü ve Atatürk Caddelerinde ise altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Çatalarık’ta 15 bin m² parke yol ve kaldırım çalışması
Fethiye Belediyesi tarafından Çatalarık Mahallesi’nde yaklaşık 15 bin ² alanda parke yol ve kaldırım çalışmaları sürüyor. Belediye ekipleri Çatalarık’ta çalışmalarla ilgili yoğun mesai harcarken, Karaca ise Fen İşleri Müdürü Tahir Başaran ile birlikte bölgede devam eden çalışmaları bizzat inceledi.

Altyapı çalışmaları yerinde incelendi
Çatalarık’taki çalışmaları yerinde inceledikten sonra Karaca, İnönü ve Atatürk Caddeleri’ne geçti. Fethiye Belediyesi, MUSKİ, AYDEM ve Telekomünikasyon şirketleri işbirliğinde devam eden altyapı çalışmalarını Karaca inceledi. Tek şeritte devam eden çalışmalar kapsamında AYDEM tarafından yüksek gerilim, alçak gerilim ve aydınlatma tesisatlarının altyapıları kuruluyor.AYDEM’in sürdüğü altyapı çalışmalarının diğer şeride geçirilmesiyle ilgili çalışmaların son noktaya geldiği öğrenildi.  Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Çatalarık’ta yılların sorununu çözmek için parke yol ve kaldırım çalışmalarının hızla sürdüğünü ifade etti. Altyapı çalışmalarına değinen Karaca, “Fethiye’mizin bu yollarının BSK sıcak asfalt yapılması için gerekli işlemleri yapacağız. Ama öncelik altyapı. Altyapımızla ilgili sıkıntılar var. MUSKİ, AYDEM ve tüm telekomünikasyon şirketleri altyapı için gerekli çalışmaları yapacak. AYDEM’in çalışmaları hızla ilerliyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir