Alzheimer Derneği’nden Karaca’ya teşekkür plaketi

Alzheimer Derneği’nden Karaca’ya teşekkür plaketi

Fethiye Alzheimer Derneği Yönetim Kurulu, Fethiye Belediyesi’nin Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi oluşturulması için, derneğimize tahsis ettiği park alanı ve inşaat sırasında yapmış olduğu katkılardan dolayı Belediye Başkanı Alim Karaca ve Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’ye teşekkür plaketi takdim etti.

Fethiye Alzheimer Derneği Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaret samimi ortamda geçti. Fethiye Belediyesi’nin takriben Eylül ayında açılması beklenen Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi için yaptığı destekler ziyaretin gündemini oluşturdu. Dernek Başkanı Mehdi Sadat, böylesine değerli bir merkezin yapımında emeği olan başta Belediye Başkanı Alim Karaca olmak üzere, Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli ve Fethiye Belediyesi emekçilerine teşekkür etti. Hem Başkan Karaca hem de başkan yardımcısı Bolelli’ye teşekkür plaketi takdim eden

Sadat, işbirliklerinin her daim süreceklerini ifade etti. Karaca ise, böylesine hassasiyet gerektiren bir konuda belediye olarak taşın altına elini koyduklarını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir