Başkan Adayı Göktepe “Değişimin Adresiyiz”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe,  esnaf ziyaretlerini sürdürerek , esnafın değişim istediğini ve değişimin adresinin de kendilerinin olduğunu söyledi.

Aralık ayı ve Mart ayı arasında yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri için başkan adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan ve çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren  Tezcan Göktepe(İksirci Tezcan), çalışmalarına Çatalarık Mahallesi, Yeni Mahalle ve Foça Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek sürdürdü.  Esnaflara aşure ikramında da bulunan başkan adayı Göktepe, talip oldukları görevin bilincinde olduklarını belirterek, esnaflardan destek istedi.

Fethiye’de yıllardır esnaflık yaptığı için diğer esnaflarla iç içe olduğunu ve esnafın tüm sorunlarını bildiğini, esnaf ziyaretleri gerçekleştirip yaşadıkları sıkıntıları dinlediğini belirten Başkan adayı Göktepe  “Kimse esnafın sorunlarını dinlemeden onların temsilciliğini yapamaz.

Fethiye  esnafı birlik ve beraberlik içerisinde en iyi hizmeti almak istiyor. Bu çerçevede esnafımızın taleplerini doğru olarak belirlemeli ve bu doğrultuda çalışmalıyız” dedi.

Göreve geldikleri andan itibaren projelerinin hazır olduğunubelirten başkan adayı Tezcan Göktepe, “İlçe esnafının şikâyet ve talepleri ile ilgili olarak herkesle görüşüp diyalog kurabilen bir yönetim olacağız. Her kesime kulak verebilmek ve çözüm üretebilmek amacı ile hem asil hem de yedek üyelerimizin çeşitli meslek guruplarından olmasına özen gösterdik ve Yönetim Kurulumuzu her sektörden birer temsilci alarak oluşturduk” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI