Başkan Karaca, Göktepe’yi Ağırladı

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibi Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti. Ziyarete Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Ekip oldukça kalabalık ve güçlü geldi, seçim Fethiye Esnaflarımıza hayırlı olsun “dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri 08.Ocak 2022 Cumartesi günü saat 10.30 da Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Spor Salonunda başlayacak. Seçimli Olağan Genel Şiçimi için 3 Aday yarışacak. Seçimlere kısa bir süre kala Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibi Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında saat 11.00 sularında ziyaret etti Başkan Karaca’yı kalabalık olarak ziyarete giren Başkan Adayı Tezcan Göktepe ekibi için Başkan Karaca, “Bu işi ciddiye aldığınız ortada, ekip göz dolduruyor. Biz buradayızı anlıyoruz. Seçilmiş olan bir başkan olarak, seçimleriniz hayırlı olsun. Fethiye Esnafımız Başkanı seçer. Kendine yakışanı başkan yapar.Bizler kim seçilir ise elimizden  geldiğince esnafımızın ihtiyaçlarını karşılamak görevimizi yaparız. Sizler ile birlikte çalışmak daha güzel olur. Esnafımıza şimdiden seçimi hayırlı olsun “dedi.

Fethiye Esnafımıza yakışanı yapmak için aday olduğumuz bu kutlu yolda sizleri ziyarete geldik diyen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe,”Fethiye Belediye Başkanımız olarak bizi ağırladınız için teşekkür ederim. Esnafımızın sorunlarını aylardır bire bir dinliyoruz. Burada oda ile koordineli çalışma yapacağımız kurum Fethiye Belediyesidir.. Bende seçim öncesi siz değerli seçilmişleri ziyaret etmek için buradayız… Sizin sami ve iyi dilekleriniz ile birlikte oldukça hoş bir ağırlama oldu. Seçimler demokrasinin vazgeçilmezidir. Bana ve ekibime göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum. Ben ve ekibim sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız”dedi…

Bunları da sevebilirsiniz