Fethiyespor Galibiyet Serisini Sürdürdü

Fethiyespor ligin 4’üncü haftasında kendi seyircisi önünde ağırladığı Mardin Büyükşehir Başaksporu karşılaşmanın 73’üncü dakikasında BerkinTaşkın’ın , 84’üncü dakikasında da Burak Başkaya’nın ayağından gelen gollerle 2-1 mağlup etti. Konuk takım Mardin Büyükşehir Belediyesporlutek golü ise 90’ıncı dakikada Nezir’den geldi. Ligde son 3 haftada aldığı galibiyetlerle puanını 9’a çıkaran Lacivert Beyazlı takım ligde liderliğini sürdürdü.

TFF. 3. Lig 3. Grup 4’üncü hafta karşılaşmalarında Fethiyespor kendi seyircisi önünde Mardin Büyükşehir Başakspor ile karşılaştı.Maçın başlangıç düdüğünden bitiş düdüğüne kadar rakibine oranla üstün bir oyun sergileyen Lacivert Beyazlı oyuncularda karşılaşmanın 73’üncü dakikasında BerkinTaşkın’ın , 84’üncü dakikasında da Burak Başkaya’nın attığı  gol ile  2-1 mağlup etti. Mardin Büyükşehir Belediyesporlutek golü ise 90’ıncı dakikada Nezir’den geldi.

Fethiye Şehir Stadyumunda oynanan karşılaşmayı hakem Sercan Yılmaz yönetirken, yardımcılıklarını ise, Mustafa Burak Kuş ve Vedat Güneş yaptı. Karşılaşmayı Fethiye Belediya Başkanı Alim Karaca, Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlban, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Salih Dündar,FTSO yönetim kurulu başkanı Osman Çıralı, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, Milli Boksör Kubilay Alcu ve yaklaşık 800’e yakın futbolsever izledi.

Fethiyespor sahaya teknik direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde Ahmet Altın, Erdinç Karakaş, Cemal Şener, Ali Han Tunçer, Serdar Ümit Deniz, Serhan Yılmaz, Talha Mayhoş, Nurettin Çakır, Serhat Kutlu, Onur Öztonga  ve Kadir Kurt ilk on biri ile sahaya çıktı.

Konuk Takım Mardin 1969 spor ise tekknik direktör Seyithan Özdaş yönetiminde Sercan Yılmaz, Hebat Alan, Rıdvan Sönmez, Abdülkerim Canlı, Nezir Özer, Mustafa Aydoğdu, Ömürcan Karaca, Kerim Bölük, Nimet Kayaalp, Alparslan Devlet Yüce ve Özgür Kazar on biri ile sahaya çıkarak mücadele etti.

 

Bunları da sevebilirsiniz