Fethiyespor’da Bakırcı Güven Tazeledi

Fethiyespor Kulübü Başkanlığına mevcut başkan Esat Bakırcı, delegelerin güven oyunu kazanarak tekrar başkan seçildi.


Daha önce başkan Esat Bakırcı’nın sağlık sebeplerinden dolayı ertelenen ve ileri tarihe ertelene Fethiyespor Olağan Genel Kurulu Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda gerçekleşti.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Genel Kurul’a yaklaşık 85 kişi katılarak oy kullandı. 450 üyenin yaklaşık 85 kişisinin katılması ile az sayıda katılım gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul’da Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli Diban Başkanı olarak seçildi. Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanan Olağanüstü Genel Kurul’da tek aday olarak seçime giren Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı bir dönem daha Fethiyespor Başkanı olarak seçildi.
Esat Bakırcı’nın Başkanlığı’nda Fethiyespor’a Nurkaya Gündoğdu, N.Metin Sevinç, Aytekin Aras, Nacit Çatal, Akhan Ugan, Halil Dillare Uran, Osman Yiğit, Mehmet Suri, Mehmet Soydemir, Öztürk Günal, Ergün Özdemir, Yusuf Kara, Uğur Keskin, Durcan Kara, Mustafa Uçar, Fahri Kıvanç Yılmaz Asil Yönetim Kurulu Üyeliğine, Aydın Uçar, Selahattin Aydemir, Seda Köktener, Şaban Tokgöz, Mustafa Acar, Hüseyin Perdeci, Levent Kayıran, Hakan Kuşçu, Esra Bakırcı Çerçinli, Sevim Arıcak Yedek Yönetim Kurulu Üyeliğine, Oğuz Kiracı, Bülent Demen, Süleyman Tuncel Denetim Kurulu Asil Üyeliğine Mustafa Tanır, Bilal Göksu ve Ömer Harmandar ise Denetim Kurulu Yedek Üyeliğine seçildiler.