Sanayi Çarşısı Esnafı Göktepe’yi Kahvaltıda Ağırladı

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adayı Tezcan Göktepe sanayi sitesindeki esnaflaın daveti üzerine  kahvaltıda buluştu… Sanayi Esnafları olarak  bizi temsil edecek kişinin, bizleri iyi tanıması, bizde onu tanımak istedik onun için Başkan Adayı Tezcan Göktepe’yi kahvaltıya davet ettik. Kendisi çok alçak gönüllü olarak sokakta dükkanlarımızın önünde düzenlediğimiz kahvaltı masamıza teşrif ettiler, esnafımıza yakışır yolu açık olsun”dediler.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adayı Tezcan Göktepe, Sanayi esnaflarından örnek davranış 10.12.2021günü sabah kahvaltıya davet ettiler. Çalışma arkadaşları ile birlikte kahvaltıya gelen 19 yıldır esnaflık yapan Başkan Adayı İksirci Tezcan Göktepe’yi çok samimi ve sıcak karşılayan sanayi esnaflarının dükkanları önünde  düzenlenen kahvaltıya geçtiler. Çeşitli meslekten esnaflarının katıldığı esnaflar en mutlu olduğumuz konu, “Çalışacak kişi kendini her şekilde belli eder. Tezcan başkan adaylığını açıkladığı zamandan bu güne olduğu gibi çalıyor. Başkanlık dönemimde ne yapacağını üç aşağı beş yukarı broşüründe belli. Dünya değişti, artık teknoloji her kesimin elinde, çoğunda bile akıllı telefon var en basitinden. Onun için artık yeni dönemde odamızın gençlere teslim edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Onun içinde bu gün Başkan adayımız Tezcan Göktepe’yi daha yakından tanımak için bu kahvaltıyı düzenledik. Biz kendisini ve projeleri hakkında detaylı bilgi aldık. Yolu açık olsun. Başkanlık Tezcan Beye yakışacak. Odamızı ve esnafımıza çok faydalı olacağına inanıyoruz”dediler.

Göktepe, “Bölgeme Hizmet İçin Adayım”

Fethiye’nin mütevazi ailenin üç çocuğundan biri olarak  yıllarca mücadele verdim diyen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Şimdi 19 yıldır da Fethiye’nin İkcirci Tost ve Meyve suyu işletmesinin sahibiyim. Buradaki başarımız Fethiye’mizin başarısıdır. Ben bu başarının devamını daha da genişlemesi için Fethiye Esnaf Odasına Başkan Adayı oldum. Sebep doğduğum büyüdüğüm, beni bu günlere getiren Fethiye’mize faydalı olmaktır. Bunu şöyle söylemek gerekirse, kazanımlarımızı paylaşmak adına başkan adayı oldum. Böyle gelmiş böyle gitmemelidir. Ben yapacaklarımı broşür yaptırarak, kamuoyunun bilgisine sundum. Buradaki maksadım boş durmaya değil, elimizdeki imkanları paylaşmamız gerektiğine inandığım için buraya aday oldum. Daha güzel, yapılmayanların yapılması için bu zor olan başkanlığa aday oldum. Sizler en doğrusunu bilirsiniz, size hizmet edecek, sadece masada oturmak için başkan olmayacak bir başkanı 8 Ocak Cumartesi günü Gazi İlköğretim Okulu (Eski Fethiye Lisesi) Spor Salonunda kararınızı vereceğinize inanıyorum” dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

Bunları da sevebilirsiniz