Zafer Kortejine İlgi Büyük Oldu

30 Ağustos Zafer Bayramının 99. Yıl dönümü nedeniyle Fethiye Belediyesi nin öncülüğünde gerçekleştirilen Zafer Kortejine yoğun katılım oldu. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca nın yanı sıra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve CHP Fethiye ilçe Başkanı Mehmet Demirin de bir safari jeepi üzerinde katıldığı korteje yüzlerce araç katıldı.


30 Ağustos Zafer Bayramının 99. Yıl dönümü nedeniyle Fethiye Belediyesi nin öncülüğünde Fethiyede gerçekleştirilen Zafer konvoyuna yoğun katılım oldu. Salı pazarında bir araya gelen araçlar Fethiye caddelerinde klaksonlar çalarak Zafer Bayramı coşkusuna katıldı.

 

 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca nın yanı sıra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve CHP Fethiye ilçe Başkanı Mehmet Demirin de bir safari jeep üzerinde katıldığı kortejde Türk bayraklarını sallayan vatandaşlar Zafer Bayramı coşkusu yaşadı. Fethiye ilçe emniyet müdürlüğü trafik ekipleri eşliğinde en önde motosikletler ardından safari araçları, Fethiye Belediyesi ve Muğla Büyükşehir belediyesi araç filosu da konvoya renk kattı. Türk Bayrakları ile süslenmiş araçlar Fethiye de Atatürk caddesinden Süleyman Demirel bulvarına daha sonra Karaçulha ve diğer merkez mahalleler de kortej turu gerçekleştirdi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca halkın ve vatandaşların 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı.