Nursel Özdemir Ortopediatri İşbirliği Devam Ediyor 

Nursel Özdemir Ortopediatri İşbirliği Devam Ediyor

Bünyesinde uzmanlaşmış 8 Fizyoterapistle Bedensel Engelli Bireylere Destek Eğitim vermeye devam eden Nursel Özdemir Kurumları bu kez Fethiye’de bulunan diğer Rehabilitasyon Merkezlerinde çalışan Fizyoterapistleri de merkez kurumuna davet ederek Proklinik Denge Ortapedi tarafından Medikal Ortez, Protez  ekipmanları ve cihazlar hakkında bilgilendirme seminerine ev sahipliği yaptı. Seminerde Diz, Kalça, duruş ve yürümede problem yaşayan çocuklarda yapılacak operasyon ve uygulama hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Her 4 ayda bir rutin olarak Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine gelen Ortopediatri İstanbul Çocuk akademisinden Op. Dr. Ozan Ali Erdal, Fizyoterapist Zafer Pınarer ve Proklinik Denge Ortapediden Önder Kızıltaş ve Hüseyin Laçin öğrencilerin Ortopedi konsültasyonlarını yaptılar. Ameliyat ve Botox olan öğrencileri değerlendirip tedavi programlarını revize ettiler. Düzenli aralıklarla takibi yapılan ve kuruma yeni başlayanların değerlendirmelerini yapıp bazı öğrencilere cerrahi Botox Ortez uygulamalarına karar verdiler.

Ortopediatri İstanbul Çocuk akademisinden Op. Dr. Ozan Ali: Nursel Özdemir Kurumlarına sıkça gelmeye çalışıyoruz. Buradaki sıcaklık, öğrencilerine verdikleri değer ve Kurum Fizyoterapistleriyle aynı dili konuşuyor olmamız bizi mutlu ediyor. Burada öğrencileri tek tek muayene ederek gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Cerrahi müdahale gerekenleri tespit edip aileleriyle görüşüyoruz. Bize ihtiyacı olan, Fizik Tedaviye ihtiyacı olan çocuklarımızın her zaman yanındayız. Destek olmaya devam edeceğiz. Bu kez farklılık yaparak Nursel Özdemir Kurumlarında Medikal Ortez, Protez ekipmanları bilgilendirme semineri yapmaya karar verdik. Diğer kurumlardaki Fizyoterapistleri de kurumuna davet ederek, bu organizasyonu düzenleyen bizleri en iyi şekilde ağırlayan Başta Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu: Yıllardır Ortopediatri İstanbul Çocuk Akademisi hocalarımızla birlikte çalışmaktayız. Bu süreçte elde ettiğimiz ilerleme çok fazla. Onlar öğrencilerimizin sağlık kontrollerini yapıyorlar bizde eğitimle onlara destek vererek ortak bir çalışma yürütüyoruz. Proklinik Denge Ortapediden Hüseyin Bey ve Önder Bey Doktorumuzun ve Fizyoterapistlerimizin öğrencilerimiz için uygun gördüğü cihazları için ölçü aldılar. Rutin olarak kurumlarımıza gelip öğrencilerimizin değerlendirmelerini ve ameliyatlarını yapan Ortapediatri ekibine ve Fethiye’deki cihaz problemini çözeceğine inandığımız Proklinik Denge Ortapediye teşekkür ediyoruz. Bizler öğrencilerimizin rehabilitasyonunda multidisipliner olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu kapsamda Ortapediatri ekibi ile rutin aralıklarla Ortapedi konsültasyonları yapmaktayız. ‘ Diyerek konuşmasını bitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir