Karaçulha Derneğinde Görev Dağılımı Yapıldı

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul toplantısının ardından toplanan Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetim kurulu üyeleri görev dağılımı yaptı. Genç isimlerin yer aldığı yeni yönetim kurulunda başkan Bayram Koç, başkan yardımcısı ise Mehmet Çetinkaya oldu.

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği 6. Olağan Genel Kurul toplantısının ardından seçilen yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleriyle görev dağılımı yaptı. Yönetim kurulunda; başkan Bayram Koç, başkan yardımcısı Mehmet Çetinkaya, sekreter Av. Mehmet Dirmilli, sayman Cemil Ufuk Koç ve yönetim kurulu üyesi İsmail Tunahan Değirmenci olarak belirlendi. Denetleme kurulunda; eski başkan Ali Türkmen, Mehmet Emin Kızıl ve Kazımhan Kıvrak yer aldı.

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yeni başkanı Bayram Koç, derneğin kuruluşundan bugüne emeği geçenlere teşekkür etti. Bundan sonrası için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi. Görevi devreden eski başkan Ali Türkmen, yönetim kuruluna başarılar diledi ve her zaman destek olacaklarını ifade etti. 2007 yılı Ocak ayında kurulan Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 15. yılında yeni yönetim kurulu ile çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

Haber Servisi