İlçe Başkanı Cura, “Ülkücü Hareket Bu Aziz Milletin 57’inci  Alayı’dır”

İlçe Başkanı Cura, “Ülkücü Hareket Bu Aziz Milletin 57’inci Alayı’dır”
Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, Amerika Birleşik Devletleri’nde geçtiğimiz günlerde Yunan kökenli Dina Titus tarafından Ülkü Ocakları’nın araştırılmasına yönelik tasarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, Amerika Birleşik Devletleri’nde geçtiğimiz günlerde Yunan kökenli Dina Titus tarafından Ülkü Ocakları’nın araştırılmasına yönelik tasarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
ABD’nin açıkça PKK’ya teçhizat yardımında bulunduğunu kaydeden MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, FETÖ elebaşı ve mensuplarının da barınmasına göz yumduğunu vurguladı. Ülkücü hareket bu aziz milletin 57. Alayı olduğunu belirten İlçe Başkanı Cura, bu girişimin Türk milleti nezdinde bir itibar görmeyeceğinin altını çizdi.
MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura yaptığı açıklamada, “Son günlerde Türk-İslam düşmanlığını giderek tırmandıran emperyalist ABD’de geçtiğimiz günlerde Türk düşmanı Yunan kökenli Dina Titus tarafından Ülkü Ocakları’nın araştırılması tasarısı sunulmuştur. Terör örgütlerine kucak açıp himaye eden PKK’ya açık destek verip silah, teçhizat, para yardımını hiç ihmal etmeyen; ülkesinde FETÖ elebaşı ve mensuplarının barınmasına göz yuman ülkenin itibar edilecek bir tarafı bizim için söz konusu dahi değildir. Söz konusu tasarıyı hazırlayan Dina Titus’un, FETÖ’nün manevi oğlu Enes Kanter ile tasarı öncesi görüşmesi de saldırı oklarının nereden ve ne niyetle geldiğinin açık kanıtıdır. Çok iyi biliyorlar ki Milliyetçi-Ülkücü hareket bu aziz milletin 57. Alayı’dır. Türk Devleti’ne ve milletine içeriden ya da dışarıdan gelebilecek her türlü saldırıda karşılaşacakları milli refleks Milliyetçi-Ülkücü harekettir. Korkuları bundan, düşmanlıkları bundandır. Ama bu ve benzeri uğraşları boşadır. Ne Türk milleti nezdinde bir itibar görebilir nede teşkilatlarımız tarafından muhatap alınır” ifadelerini kullandı.
Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Cura, “Ülkücü Hareket zalime Yavuz mazluma Yunus olduğunu, her ne koşulda olursa olsun devletiyle kenetlenip milletinin hizmetinde olduğunu, can verme pahasına da olsa Nizam-ı Alem davasından vazgeçmeyeceğini, hiçbir şer güç karşısında eğilmeyeceğini geçmişten bu güne kanıtlamıştır. Hal böyleyken dünyanın her yerinde terör estiren, milyonlarca mazlumun ölümünün sebebi olan terörist bir ülkenin Ülkücü Hareketi terör eylemleriyle bağdaştırma çabası akılsızlıktır. Bu hadsiz ve haysiyetsiz zihniyete Liderimiz Devlet Bahçeli Bey, ‘ABD ne yaparsa yapsın Türk milletinin çelikten yumruğu, teslim olmayacak kalesi, Milliyetçi-Ülkücü Hareket i sindiremeyecek, boyun eğdiremeyecektir’ diyerek yine en güzel cevabı vermiştir. Milliyetçi-Ülkücü Hareket Lider Devlet Bahçeli Beyin emrinde yılmadan, yıkılmadan Türk Milleti ne hizmet etmeye, bu uğurda her ne pahasına olursa olsun karşısına çıkacak her türlü şer güçle mücadele etmeye devam edecektir. Ne mutlu Türk’üm diyene” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir