Fethiye’nin Rekortmenlerine Plaket

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Fethiye’de 2020 yılında istihdam ve vergi rekortmenleri sırlamasında ilk 3 sırada yer alan firmaları ziyaret ederek işletmeci ve yöneticilerine plaket verdi. Fethiye ve Türkiye ekonomisine değer katar FTSO üyelerine teşekkür eden Başkan Çıralı, “Zorlu pandemi döneminde dahi var güçleriyle çalışarak istihdamlarını koruyan, aynı zamanda ödedikleri vergilerle ülkemizin kalkınmasına büyük katkı yapan firmalarımızı tebrik ediyorum.” dedi.

Fethiye’de istihdam ve vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 3 sırada yer alan firmaları ziyaret eden Başkan Çıralı’ya, FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ile FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufan da eşlik etti. FTSO heyeti ilk olarak Fethiye’de gelir vergisi sıralamasında 3’üncüyü sırayı alan Mendos Ticaret İşletme Sahibi Ramazan Mendos’u ziyaret etti. Ramazan Mendos’a plaketi, Başkan Osman Çıralı ve Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufan tarafından verildi.

Başkan Osman Çıralı ve Başkan Yardımcısı Kemal Hıra daha sonra 2020 yılı istihdam sıralamasında 2’nci sırayı alan Özel Lokman hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Atik Kocaman ile bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Kocaman’a plaketi, Başkan Çıralı ve Başkan Yardımcısı Hıra tarafından takdim edildi.

Başkan Çıralı son olarak 2020 yılı kurumlar vergisi sıralamasında 2’nci sırayı alan Lighthouse İnşaat Turizm Emlak Gayrimenkul Yatırım Organizasyon İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi Genel Müdürü Ersin Gür’ü ziyaret ederek plaketini verdi.

Başkan Çıralı, “Başarılarının Devamını Diliyorum”

Fethiye’de faaliyet gösteren rekortmen firmaların işletmecilerini ve yöneticilerini tebrik ederek başarıların devamını dileyen Başkan Çıralı, “Başta Fethiyemiz olmak üzere sağladıkları istihdam ve ödedikleri vergilerle bölge ve ülke ekonomisine değer katan rekortmen firmalarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Zorlu pandemi dönemine rağmen var güçleriyle çalışarak istihdamlarını korumaları, aynı zamanda ödedikleri vergilerle de ülkemizin kalkınmasına yaptıkları katkı takdire şayan. FTSO olarak vergi, istihdam ve ihracatta başarı gösteren firmalarımıza teşekkür ediyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.” dedi.