KARACA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şube Başkanı Filiz Topçu, Gelecek Partisi Fethiye İlçe Yönetimi ve Saadet Partisi Fethiye İlçe yönetimine ziyarette bulundu.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya, Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli yanı sıra CHP’li meclis üyeleri de eşlik etti. Karaca’nın ilk ziyareti geçtiğimiz günlerde ADD Fethiye Şube Başkanı olan Filiz Topçu ve yönetimi oldu. Filiz başkana görevinde başarılar dileyen Karaca, “Ben de bir ADD üyesi olarak burayı ailem gibi görüyorum. Müfettişlerimiz kamu yararı olan ADD gibi dernek binalarıyla ilgili bizlere yaptırım uyguluyor. Biz bu süreç içerisinde ADD ile etle tırnak gibi birlikte olmaya devam ediyoruz. Bizleri kabul ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Saadet ve Gelecek Partilerine ziyarette bulundu
Karaca daha sonra Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirdi. Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman, Karaca’yı ilçe yönetimiyle birlikte karşıladı. Millet İttifakı ortakları olan partilere ziyaretler gerçekleştirmeye devam eden Karaca, Gelecek Partisi’nin ardından Saadet Partisi Fethiye İlçe Başkanı Ömer Faruk Kılınç’ı ziyaret etti. Partilerde samimi bir şekilde karşılanan Karaca, değerli parti yöneticileriyle belediye başkanlığından önce eskiye dayalı bir dostluğu olduğunu belirterek, bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.