Özel Fethiye’de Mezuniyet Sevinci

Özel Fethiye Eğitim Kurumları’nın 2021–2022 Ders yılı 23. Dönem Mezuniyet Töreni ve Geleneksel Keşkek Günü okul kurucuları, öğretmenleri, öğrencileri, velileri ve okul çalışanlarının katılımı ile 16 Haziran 2022 Perşembe günü resmi bir tören ile gerçekleşti.

Matematik Öğretmeni Anıl Yalçın ve Fen Bilimleri Öğretmeni Zeynep Güngör Bilen’in sunumlarıyla başlayan programa Okul Müdürü Sayın Ayser Yılmaz’ın konuşması ile devam edildi. Veliler adına Aysu Koçak’ın yaptığı konuşmanın ardından öğrenciler adına konuşmayı 8. sınıf öğrencisi Gülce Ateş yaptı.

Mezun olan öğrencilerin öğretmenleri tarafından ailelerine teslim edildiği seremoni herkese duygusal anlar yaşattı. Mezuniyet Kütüğüne sınıf öğretmenleriyle birlikte tüm öğrenciler tarafından mezuniyet plakası çakıldı. Tüm öğrenciler yerlerini aldıktan sonra da bayrak flama devir tesliminde 8. sınıf öğrencileri Fırat Günay ve Fatma Öykü Cengiz ile 7. sınıf öğrencileri Sedat Atilla Karacadağ ve Ela Naz Küp’e bayrak ve filamayı teslim etti. Öğrenciler coşkulu bir şekilde keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar. Özel Fethiye Eğitim Kurumları ailesi bir mutlu ana daha imzasını attı. Mezuniyet pastasını da kesen öğrenciler sevinç,  hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadılar.

Programın sonunda Okul Müdürümüz Sayın Ayser YILMAZ yaptığı konuşmada öncelikle mezunların yaşamında en değerli anlardan biri olan mezuniyet töreninin coşkusunu hep birlikte yaşamanın mutluluğunu, her yönden destek veren ailelerin değerinin büyük olduğunu ifade ederek, tüm öğretmenlere, ailelere ve törene katılanlara teşekkür etti ve öğrencilerin bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir