Başkan Kulaç ve Yönetimi Mahalle Ziyaretlerinde

Başkan Kulaç ve Yönetimi Mahalle Ziyaretlerinde

DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Parça Kulaç, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretleri sürdürerek, vatandaşlar sohbet edip, sorun ve taleplerini dinledi.  Gerçekleştirdikleri tüm ziyaretlerde halkın dert küpüne döndüğünü gördüklerini ifade eden İlçe Başkanı Kulaç, “İnşallah en yakında gerçekleştirilecek seçimlerde halkımızın teveccühü ile iktidara gelecek ve sorunları gidereceğiz” dedi.

Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi Fethiye ilçe Başkanı Saniye Parça Kulaç ve yönetimi mahalle ziyaretleri kapsamında Üzümlü ve İncirköy, Nif ve Kızılbel mahallelerinde ziyaretlerde bulundu.Yapılan ziyaretlerde DEVA Partisi’nin Tarım Eylem Planı’ndan bahseden Deva Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, mahalleli ile yakından ilgilendi. Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam edeceklerini belirten Kulaç, sorun istek ve talepleri yerinde dinlemek için ziyaretlerin çok önemli olduğuna değindi.

“MAHALLELİMİZİN SIKINTILARINI DİNLEDİK”

Başkan Saniye Kulaç yaptığı açıklama, “DEVA Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı Olarak Üzümlü ve İncirköy mahallelerimizi ziyaret ettik. Muhtarımız ve halkımızın sıkıntı ve önerilerini dinledik. Bizlere gösterdikleri içtenlik ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Hakan AYKIRI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir