Başkan Adayı Göktepe AK Partiyi Ziyaret Etti

Başkan Adayı Göktepe AK Partiyi Ziyaret Etti

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Adayı Tezcan Göktepe , AK Parti Fethiyeİlçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti İlçe teşkilatına yapılan ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu Tezcan Göktepe’yi kapıda karşıladı.  Fethiye Esnaf Odasında bu  yıl sonu yapılacak olan seçim kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ve siyasi partileri ziyaret ederek destek istendiğini belirti. Başkan Adayı Göktepe; “Fethiye esnafının daha etkin bir şekilde temsil edilmesini ve sorunlarını çözüm bulmak için aday olduklarını belirti. AK  Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “ Siyasi parti başkanı olarak ilçemizdeki odaların ve esnafların iyi temsil edilmesini elbette isteriz. Bunun içinde üstümüze düşeni yapmaya hazırız”dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Adayı Tezcan Göktepe ve ekip arkadaşları AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü ziyaret etti.   Fethiye’nin kader günlerini belirleyen seçimler her kesimde yapılıyor. Bu süreçte yapılacak olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi de  2022 yılı Ocak ayı içinde olacak. Başkanlık için aday olan Tezcan Göktepe ve ekibi Ak Parti İlçe Başkanlığını ve  yönetim kurulunu ziyaret etti. Ak parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve ekibi Tezcan Göktepe’yi kapıda karşıladılar. Esnaf Odası Başkan Adayı  Göktepe çiçekleri AK Parti İlçe Başkanı Öztürk’e taktim etti. Toplantı salonunda ağırlanan ziyaret oldukça samimi ve sıcak ortamda geçti. Ziyarette konuşan Esnaf Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Bismillah ile çıktık yola. Bu ilk siyasi parti ziyaretimiz de Ak Parti oldu. Bu gün Turgay başkan ve ekibine sıcak ve samimi ortamdan dolayı teşekkür ederim. Turgay başkanında bu kutlu yolumuzda yanımızda olacağını görüyorum. Allahın izni ile oda başkanlı bize nasip olursa beraber çalışacağımız ilçe başkanı Turgay  abimizdir. Bunun içinde hep birlikte çalışma için ilk ziyaretimiz burası oldu. Fethiye ve Esnafımızın kazanması için biz elimizden gelenin fazlasını  yapacağız. 19 yıllık esnafım birlikte başarmak için gelin birlik olalım ve değişimle güzel işleri bizlere nasip olsun” dedi.

Ziyarette dolayı çok memnun olduğunu belirten Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Oda seçimleri ile siyasi partilerin seçimleri bir birine benzer. Esnaf Odası Başkanlık seçimi var. O kapsamda yakından tanıdığımız ve sevdiğimiz esnafımız Tezcan Göktepe ve ekip arkadaşları ziyaretimize geldiler. Bizler siyasi parti olarak aday olan arkadaşlarımıza eşit mesafedeyiz. Tabiki ipi gözleyen kazanan kim olursa o arkadaşımıza parti olarak elimizden gelen işbirliğini gösteririz. Her biri değerli arkadaşımız onunla çalışırız. Ama Tezcan arkadaşımız ve ekibine başarılar dilerim. Seçilen ve seçilmeyen arkadaşlarımızla da irtibatımız seçim sonunda devam edecek. Elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir