Emin Kızıl da Değişim için Göktepe ile Birlikte

Fethiye’de bir dönem, iki okulun birden aile birliği başkanı olması ile bilinen Mehmet Emin Kızıl esnaf odası seçimlerinde başkan adayı Tezcan Göktepe ile birlikte değişimden yana oldu. Dernek başkanlığı görevinde bulunan ve Karaçulha’da 40 yıllık esnaf Kızıl Tezcan Göktepe ile birlikte çalışmalara katılıyor. Ekibi ile ön plana çıkan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı Tezcan Göktepe, Mehmet Emin Kızıl ile birlikte ekibini daha da güçlendirdi.

Karaçulha’da esnaf ziyaretleri yapan Tezcan Göktepe’ye bugün, Mehmet Emin Kızıl ve 40 yıla yakın esnaf olan terzi Ali Türkmen eşlik etti. Değişimin vaktinin çoktan geldiğini belirten bazı esnaflar odanın projeler ile öncülük etmesi gerektiğine dikkat çekti. Fethiye’nin 41 mahallesindeki esnafları tek tek dolaşıp fikir alışverişinde bulunan Tezcan Göktepe ve ekibi bugün Karaçulha ve Çalıca’daki esnaflarla buluştu. Karaçulha’da 40 yıllık esnaflık yapan Mehmet Emin Kızıl’ın esnaf odası seçimleri için Tezcan Göktepe’nin oluşturduğu yönetim kadrosuna girmeyi kabul ettiği ve çalışmalara devam ettikleri belirtildi. 8 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacak oda seçimlerine kadar yoğun çalışmaların süreceği öğrenildi.

Çalışmalarını her geçen gün hızlandıran Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve çalışma ekibi bugün Karaçulha ve Çalıca bölgesindeki esnaflardan büyük ilgi gördü. Projelerini anlatan ve fikir alışverişinde bulunan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’ye bazı esnaflar tarafından adaylar içerinde en iyi ekibe sahip olduğu söylendi. Bölgedeki esnafları ziyaret ederken bazı esnaflarda, “işinde başarılı olmuş insan beraber dolaştığı kişilerden belli oluyor. Karaçulha’da sevilen sayılan ve sözü geçen Mehmet Emin Kızıl ve onun STK çalışmalarından dostu terzi Ali bey ile birlikte hareket ediyor. Adaya bakıyorsun, yanındakilere bakıyorsun, proje haline getirdikleri yapacaklarına bakıyorsun. Söylenecek tek söz başkanlığınız hayırlı olsun oluyor. Tabi burada Mehmet Emin bey 40 yıllık esnaf. Herkes onu bilir tanır. Referans çok güzel olmuş, ekip çok iyi” ifadelerine yer verdi.

Karaçulha ve Çalıca bölgesi esnafları ile buluşan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri 08 Ocak 2022 günü Eski Fethiye Lisesinde saat 10.00 da yapılacak. Öncelikle kongremize tüm esnaflarımızı davet ediyorum. Bunun yanında sizlerin desteklerini almak için elimizden gelen çalışmaları yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Daha önce bu bölgeyi gezmiştik. Ama Karaçulha ve Çalıca bölgemizde ekibimize yeni giren Mehmet Emin Kızıl ve kadim dostu Terzi Ali beyle bir kez daha gezip destek istedik. Bir çok esnafımızdan övgüler aldık. Bize gerçekten gönül veren esnaflarımız konuşmasından davranışından kendini belli ediyor. Birde kararsız olan esnaflarımız vardı. Artık onlarında teveccühünü almaya başladığımızı bire bir görüyoruz. Çalışmalarımız olsun, ekip arkadaşlarımız olsun, yaptığımız projeler olsun. Hepsi esnafımıza kendimiz anlatmak için yaptığımız çalışmalar. İşte bunların hepsi toplandığı zaman bu gün gördüğümüz ilgiyi bize daha iyi anlatıyor. Bana destek veren tüm ekip, eş, dost, esnaflarımıza ve adını sayamadığım herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Esnafımızın oyunu aldıktan sonra mahcup olmayalım diye her geçen gün güçlü ekip arkadaşlarımızı kadromuza ekliyoruz. Biz daha iyi yönetmek için Fethiye Esnaf Odası Başkanlığına talibiz. Esnafımız bize görev verdiği takdirde, seçildiğimiz gün itibariyle tekrar çalışmalara devam edeceğiz. Tüm esnafımızdan destek istiyoruz. Hep birlikte doğru değişim ve güçlü bir esnaf odası için sandıkta oy kullanmaya davet ediyorum” dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı Tezcan Göktepe’nin, “ihtiyacımız olduğunda yanımızda olacak güçlü bir esnaf odası için gelin hep birlikte çalışalım” çağrısı karşılık buluyor. Göktepe ve ekibi her geçen gün çalışmalarına daha geniş katılım ve desteklerle devam ediyor.

Haber Servisi