Kamil Mutlu Demirtaş, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Ocak ayında yapılması beklenen Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimleri için adaylar çalışmalarına devam ediyor. Şimdilik üç adayın adaylığını açıkladığı seçimlerde, 38 yaşındaki genç aday Kamil Mutlu Demirtaş, söylemleri ve çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Demirtaş Nakliyat, Turizm Hayvancılık Şirketi, Fethiye Sürat Kargo İşletmeciliği ve Kalkan Hatay Ocakbaşı Restoran işletmeleriyle Fethiye ticari hayatının tanınan ve sevilen yüzlerinden biri olan Demirtaş, esnaf ziyaretlerinde de ilgiyle karşılanıyor.

 

Seçim çalışmalarına Fethiye Sanayi Sitesi’nde oto tamir ve aksesuar bölümlerindeki esnaf ziyaretleriyle sürdüren Kamil Mutlu Demirtaş, “Esnafımızın ekibimize, projelerimize, yapmak istediklerimize gösterdikleri ilgi ve samimiyet, Esnaf ve Sanatkârlar Odamızda değişimin ve gelişimin habercisi” dedi.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası mevcut yönetiminin, esnafların çok zor günler geçirdiği özellikle pandemi döneminde sınıfta kaldığının altını çizen Demirtaş, Fethiye gibi dünya markası bir bölgede, odanın yapısal ve kurumsal çok büyük eksiklikleri olduğunu söyledi. Başta odanın da ortağı olduğu Esnaf Hastanesi’ndeki esnafa yapılacak ayrıcalıklar konusu ile, odanın kurumsallaşmasının birinci öncelikleri olacağını söyleyen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, “Fethiye Esnafı’na hak ettiği yönetimi, hep birlikte oluşturacağız”

dedi.